سئو » بازاریابی اینترنتی » بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته | قسمت دوم مصاحبه یا دیوید بروان

  • شما قالب های مقرون به صرفه ای را آماده می کنید که برای موتورهای جستجو و به اصطلاح سئو پذیر هستند. شما اولین بخش را برای همه با محصولات و خدمات خود آسان کرده اید. با این حال، سخت ترین قسمت درست پس از نصب قالب به وب سایت می آید؛ نیاز به بازدید کننده، مشتری بالقوه و فروش. شما احتمالا با هزاران صاحب کسب و کار آنلاین صحبت کرده اید. اشتباهات رایج که شما اغلب مشاهده می کنید چیست؟ پیشنهادات شما برای خوانندگان ما در این مرحله چیست؟

یکی از اشتباهات رایج که بسیاری از شرکت ها در راه اندازی پروژه وب خود دارند، ساخت سایت ها و نوشتن متون برای ماشین ها است تا افراد واقعی. هر وقت شخصی به سایت شما می رسد، نباید در ساختار پیچیده صفحات و کلمات یا عبارات عجیب و غریب که در هر قسمت از سایت شما استفاده می کنید، سردرگم شود. در عوض، زمانی که آنها به سایت شما می رسند، آن را مانند خانه باید احساس کنند. متون خود را ساده و آسان بنویسید. همچنین فراموش نکنید که از ابزارها و کلمات کلیدی مناسب برای بهینه سازی صفحات سایت خود استفاده کنید و آنها را در کل قابل دسترس تر کنید. صاحبان کسب و کار که نمی دانند چگونه می توانند شروع کنند و یا به سادگی زمان منحنی یادگیری را نداشته باشند، همیشه می توانند به مرکز خدمات TM متکی باشند. یک تیم از متخصصان طراحی وب به آنها کمک می کند تا موضوع انتخاب شده را در کمتر از ۲۴ ساعت نصب و سفارشی کنید.

  • شما از برنامه های وابسته برای توسعه کسب و کار خود استفاده کرده اید. شما به هر دو طرف در بازاریابی وابسته توصیه می کنید؟ اگر می خواهید یک برنامه وابسته ایجاد کنید یا اگر می خواهید یک بازاریاب وابسته باشید، بهترین شیوه ها چیست؟

بازاریابی وابسته یک راه عالی برای کسب درآمد است در حالی که این حالت فروش مجدد و یا به سادگی ترویج محصولات و خدمات توسعه یافته توسط شرکت های دیگر است. TemplateMonster به عنوان یک توسعه دهنده از تم های آماده، فرصت های پول سازی را به شرکای وابسته ارائه می دهد. در واقع، تبدیل شدن به یک وابسته TemplateMonster، شما همه چیزی که مورد نیازتان است برای معرفی مخاطبین خود به محصولات ما، ترویج تم ها، و شروع به درآمد حاصل از هر فروش ارائه شده است. برنامه وابسته TemplateMonster یک سیستم کمیسیون پیشرفته ارائه می دهد که به این معنی است که موضوعات و قالب های بیشتری را به شما می دهد که درآمد بیشتری کسب می کنید.

صحبت کردن در مورد توصیه هایی که به افرادی که مایل به پیوستن به برنامه های بازاریابی وابسته می شوند، قبل از اینکه تصمیم بگیرید که با هر شرکتی همکاری کنید، از شرایط و ضوابط اطمینان حاصل کنید. زیرا این موضوع توجه به محصولات و خدماتی که شما ارتقا دهید را افزایش می دهد. آیا آنها با بالاترین کیفیت ساخته شده اند؟ آیا مشتریان شما از انتخاب آیتم های تبلیغاتی پشیمان می شوند؟ چقدر صادقانه می توانید با مشتریان خود باشید؟ و در نهایت، شما قادر خواهید بود به اندازه کافی درآمد کافی را از شریک وابسته بودن خود کسب کنید؟ به سادگی در هنگام انتخاب یک شرکت که مایل به شریک شدن با آن هستید، این سوالات را ذکر کنید.

  • رویکرد شما به برون سپاری چیست؟

 TemplateMonster هرگز با برون سپاری سروکار ندارد من تجربه شرکت های دیگر را که در صنعت طراحی وب مشغول به کار بودند، مشاهده کردم و متوجه شدم که در شرکت من ما نیاز به اعتماد به نفس داریم؛ اینکه یک طراح از تیم وردپرس (برای مثال) که ده ها پروژه دلپذیر و محبوب را به صورت ماهانه ایجاد می کند به طور ناگهانی تیم را برای پیوستن به رقیب ترک نمی کند و ما نیز علاقه ای به از دست دادن این فرد نداریم؛ به جای برون سپاری فناوری اطلاعات، بهتر است بر روی ایجاد یک محصول “پیشرفته” حساب شود. تیم ما با بیش از ۲۰۰ پیمانکار تمام وقت که در دفاتر ما در اوکراین هستند، کار می کند.

 

  • شما مدتی از کسب و کار خود دور بودید، اما TemplateMonster همچنان رشد کرد. سیستم های شما به صورت خودکار چگونه هستند؟ آیا مشکلی برای مدیریت شرکت از راه دور ندارید؟ آیا بر روی پروژه ای در خارج از کشور مشغول به کار بوده اید؟

از زمان آغاز جنگ بین روسیه و اوکراین، من از کسب و کار دور بودم. من واقعا نسبت به خویشاوندان و دوستانم و دیگر افرادی که در اوکراین زندگی می کردند نگران بودم، بنابراین من به سایر کارآفرینان پیوستم و یکی از موفق ترین سیستم های داوطلبانه را که طی یک سال ارزش آن به بیش از ۱۰ میلیون دلار افزایش یافته بود، ساختم. در آن زمان، من حتی در دفتر کارم نرفتم. من ایمیل کسب و کارم را بررسی نکردم. من تمام وظایف خود را به یکی از همکارانم منتقل کردم که موفق به کنترل کامل همه چیز در شرکت شد.

  • شما یک سرمایه گذاری جدید کسب و کار دارید: Weblium. می توانید درباره این پروژه بگویید؟ برنامه رشد شما برای Weblium چیست؟ آیا با روش TemplateMonster کار خواهد کرد؟

 Weblium یکی از نوآورانه ترین صفحه سازها از TemplateMonster است. این بیشتر از یک قالب وب است. این یک مفهوم وب سایت است که به شما کمک می کند بیشتر از منابع آنلاین خود استفاده کنید. ما قبلا شروع به انتشار مفاهیم وب سایت Weblium که میتوانست با همه چیز مورد نیاز برای ساخت یک منبع وب کامل و حتی بیشترلود شود اقدام کرده بودیم. چنین تم هایی نیز شامل میزبانی، ذخیره سازی، نام دامنه و مجموعه ای غنی از تصاویر به صورت رایگان است. نسخه آزمایشی رایگان ۱۴ روزه و پشتیبانی ۲۴/۷ گنجانده شده است. مجموعه ای از این قالب ها شامل ده ها محصول دیجیتال آماده برای اهداف مختلف می باشد. ما گسترش آن را با مفاهیم جدید همراه با تم های دیگر از TemplateMonster ادامه خواهیم داد.

  • آیا کتاب، فیلم، همایش، کارگاه و غیره وجود دارد که زندگی شما را تغییر داد؟ هر گونه پیشنهاد؟ آیا مربیان، بت ها و مدل های نقش؟

– بله و آن بنیانگذار آمازون، جف بیسوس است که الهام بخش و انگیزه من است. هنگامی که او تنها کار خود را آغاز کرد، او همچنین شروع به کار کرد و شروع به جستجو برای سرمایه گذاران کرد، و احمقانه ترین ایده ها را به گونه ای بیان کرد که هر کس به او گوش می داد و به آنچه در موردش صحبت می کرد باور داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *