مهدی پدرام مشاور سئو و سئوکار حرفه ای

best site linck

مدت زمان درمان بواسیر با لیزر خیلی کم بوده و به شدت بواسیر بستگی دارد که البته به نسبت روش جراحی بواسیر زمان زیادی از بیمار نمی گیرد. قبل از Hemorrhoid Laser Procedure توجه داشته باشید که درمان بواسیر به روش های مختلفی انجام می شود. ما در اینجا سعی می کنیم همه روش هایی که به درمان قطعی بواسیر منجر می شود را برای شما توضیح بدهیم. اگر خدای ناکرده به بواسیر مبتلا شده اید اصلا نباید نگران باشید و قول معروف اصلا نباید خجالت بکشید.:)

شقاق یا همان طور که می گویند شقاق مقعدی یک برش یا پارگی در مقعد است (دهانه ای که از طریق آن مدفوع از بدن خارج می‌ شود) که به سمت کانال مقعد امتداد می‌ یابد.علت بیماری کیست مویی یا سینوس پیلونیدال Pilonidal Sinus کاملا شناخته‌ شده نیستند. اعتقاد بر این است که مو در پوست فرو می‌ رود.  جراحی شقاق با لیزر و درمان شقاق با لیزر یکی از راه های سریع  برای درمان شقاق مقعدی می باشد.

این روش درمانی با لیزر انجام می شود و برای اولین بار در هند در یکی از کلینیک های هند انجام شده است.

فیستول Fistule یک تونل کوچک است که غده عفونی را در مقعد به یک حفره باز در اطراف مقعد متصل می‌ کند. علایم فیستول مقعدی شامل درد و تورم اطراف مقعد و همچنین درد با حرکات روده است.در روش درمان فیستول با لیزر از بی حسی موضعی استفاده می شود. پس نیازی به بیهوشی و بستری شدن در بیمارستان نیست. جراحی فیستول با لیزر عوارض کمتری دارد.

ورم مقعدی و آبسه مقعدی وضعیتی دردناک است که در آن مجموعه‌ ای از چرک در نزدیکی مقعد رشد می‌ کند. بیشتر آبسه‌ های مقعدی ناشی از عفونت غدد آنال کوچک هستند. شایع‌ ترین نوع آبسه پری آنال است. این آبسه اغلب به صورت یک تورم دردناک در نزدیکی مقعد ظاهر می‌ شود. ممکن است رنگی قرمز داشته و گرم باشد.

بواسیر بیماری است که در بافت های سیاهرگی مجرای نشیمنگاه ظاهر می شود. در حالت عادی این رگها مثل بالشتکی ترکیبی از مجرای سرخرگی – سیاهرگی و بافت پیوندی، کار کنترل مدفوع را برعهده دارند، ولی هرگاه این رگ ها تورم داشته باشند بواسیر اتفاق می افتد.

در ادامه به معرفی، علل و درمان شایع ترین بیماری های مقعد در بانوان می پردازیم. بواسیر در بانوان شایع ترین بیماری مقعدی است.برای درمان بهتر و سریعتر بیماریهای نشیمنگاه نیاز به یک دکتر بواسیر دارید برای پیدا کردن دکتر بیمارهای نشیمنگاه می توانید از ما کمک بگیرید. به کلینیک بیماری های نشیمنگاه سری بزنید.بهترین دکتر بیماریهای مقعدی در تهران می توانید بپرسید. معرفی بهترین روش درمان بواسیر, مزایا و هزینه درمان قطعی بواسیر یا هموروئید با لیزر جم لیزر سر بزنید ممنون.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *